Skovroysvej 14 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Tønder - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Tønder. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Tønder er der nye muligheder på boligmarkedet med to villaer, der netop er kommet til salg.

Den første er beliggende på Skovroysvej 14. Denne villa har et areal på 91 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Grunden er 814 kvadratmeter stor, og boligen er udbudt til en pris på 1.595.000 DKK.

Villaen på Rugfennen 6 i Møgeltønder tilbyder lidt mere plads. Her får man 136 kvadratmeter, fordelt på 4 værelser og en større grund på 1.122 kvadratmeter. Prisen her er 1.395.000 DKK.

Disse to villaer giver forskellige muligheder for potentielle købere, der er på udkig efter et hjem i Tønder-området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler