Er Dyrhusvej 21 i Tønder drømmehjemmet? Se de dyreste boliger til salg nu for op til 3,2 mio. kroner

dato

Dyrhusvej 21 er netop kommet til salg til hele 3,2 mio. kroner, hvilket gør den til en af de dyreste boliger til salg i Tønder.

Villaen på Dyrhusvej 21 er på 203 m² og kom på markedet d. 09-12-2024 hos EDC Vesterholm. Udover denne findes der andre eksklusive boliger til salg i Tønder i prislejet fra 3,8 mio. kroner til 2,5 mio. kroner.

De dyreste adresser der er til salg netop nu er Rosinfeltvej 117 til 3,8 mio. kroner, Foldagervej 2, Sølsted til 3,7 mio. kroner, Dyrhusvej 21 til 3,2 mio. kroner, Snedkervej 1 til 2,6 mio. kroner, Åvej 10 til 2,5 mio. kroner og Carstensgade 63 til 2,5 mio. kroner.

Listen over de dyreste boliger til salg i Tønder ser derfor nu sådan ud:

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.
Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.dk.
Kilde: Boliga.dk
Opslag fra vores lokale erhvervAnnoncørbetalt indhold
Boliger til salg i Tønder

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.